taropak
Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
WiSpak sp. z o.o. - Materiały i urządzenia do pakowania

WiSpak sp. z o.o. - Materiały i urządzenia do pakowania

Maszyny Pakujące Vincent Sp. z o.o.

Maszyny Pakujące Vincent Sp. z o.o.

Food Pack Sp. z o.o.

Food Pack Sp. z o.o.

WASTROL sp. z.o.o.

WASTROL sp. z.o.o.

Poleć nas innym
ADER - Producent Opakowań
ADER - Producent Opakowań
Firma „Ader” już od 1989 roku produkuje opakowania i inne wyroby z tworzyw sztucznych. W 2003  oferta została rozszerzona o wyroby z tworzywa PET. Początkowo były to opakowania na produkty chemiczno-przemysłowe. Kontynuacja rozwoju firmy spowodowała rozszerzenie oferty o butelki PET na artykuły spożywcze, które dziś cieszą się uznaniem największych firm z branży mleczarskiej.
Asortyment naszej produkcji obejmuje butelki i pojemniki o objętości od 40 ml do 5 l oraz zamknięcia i dozowniki do tych opakowań.
Firma zatrudnia wysokokwalifikowany personel techniczny, który dzięki własnej wiedzy i wieloletniej praktyce oraz stałej wymianie doświadczeń ze specjalistami tak znanych firm jak AIRPOL, APATOR, FESTKO, KAUTEX, PREMA , REXROTH,   oraz innymi producentami maszyn i sprzętu do produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych, zapewnia ciągły postęp w zakresie stosowanych przez nas rozwiązań technologicznych.
Współpraca z pracowniami plastycznymi w zakresie z projektów graficznych opakowań oraz z narzędziowniami wykonującymi formy wtryskowe i rozdmuchowe sprawia, iż nasze opakowania wyróżniają się zarówno pod względem ich wyglądu jak też łatwości stosowania w procesie produkcji u naszych klientów.

Nasza oferta:
Zakład zajmuje się produkcją różnorodnych opakowań z tworzyw sztucznych, takich jak polietylen  o wysokiej gęstości (HDPE),  polipropylen (PP) oraz politereftalan etylenu (PET). W naszej ofercie mamy przeszło 100 wzorów o pojemnościach od 40ml do 6000ml i z szeregiem zastosowań. Zapraszamy do przeglądnięcia naszego katalogu, który znajduje się po lewej stronie. Opakowania są podzielone na grupy według sugerowanego zastosowania.

Wprowadzając do naszej oferty nowe wyroby, ściśle współpracujemy z naszymi klientami, aby opakowanie spełniało wymogi technologiczne i wizualne naszych odbiorców. Codzienną współpracę z nami można najkrócej scharakteryzować poniższym stwierdzeniem:" NASZE OPAKOWANIE TWÓJ SUKCES". 

Zapraszamy Państwa do stałej współpracy.
Strona internetowa:www.ader.com.pl
Wizytówka:www.ader.opakowaniawpolsce.pl
Adres e-mail:ader@ader.com.pl
Telefon:

Centrala:

tel. 41-35 14 234
tel. 41-35 14 235  
tel. 41-35 14 850               
fax. 41-35 14 840

Ulica:ul. Włostowice 44
Kod i miasto:32-130 Koszyce
Województwo:Małopolskie
Dodatkowe zdjęcia