taropak
Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
WiSpak sp. z o.o. - Materiały i urządzenia do pakowania

WiSpak sp. z o.o. - Materiały i urządzenia do pakowania

Maszyny Pakujące Vincent Sp. z o.o.

Maszyny Pakujące Vincent Sp. z o.o.

Food Pack Sp. z o.o.

Food Pack Sp. z o.o.

WASTROL sp. z.o.o.

WASTROL sp. z.o.o.

Poleć nas innym
ALERT Hurtownia Opakowań
ALERT Hurtownia Opakowań

Jesteśmy firmą handlową prowadzącą swoją działalność w zakresie sprzedaży różnego rodzaju opakowań i chemii gospodarczej już od czerwca 1991 roku. Jako stabilnai dynamicznie rozwijająca się firma funkcjonujemy na rynku lubelskim od  ponad 16 lat.  
 Dzięki fachowości i profesjonalizmowi cieszymy się wśród klientów i partnerów handlowych dobrą opinią i zaufaniem. Nasi odbiorcy reprezentują różne branże handlowe i usługowe: od hurtowni, sklepów detalicznych przez restauracje, bary, firmy cateringowe, zakłady cukiernicze, zakłady przetwórstwa mięsnego i garmażeryjnego po stołówki, szkoły i przedszkola.

Ponadto jesteśmy partnerem lubelskiego Stowarzyszenia Kupców „Razem” Jako wyłączny dystrybutor opakowań „Razem” zaopatrujemy w nasz asortyment handlowców należących  do stowarzyszenia.  Posiadamy szeroki i bogaty asortyment opakowań – foliowych, plastikowych, styropianowych, papierowych i aluminiowych,  chemii gospodarczej i artykułów higienicznych spełnia wymagania nawet bardzo wymagających klientów.

Dostosowując się do potrzeb rynku, na bieżąco wprowadzamy nowy asortyment towaru powiększając tym samym grono zadowolonych klientów, równocześnie zwiększając sprzedaż i zyski.  

Wszystkich chętnych zapraszamy do współpracy!!
Strona internetowa:www.alert.lublin.pl
Wizytówka:www.alert.opakowaniawpolsce.pl
Adres e-mail:info@alert.lublin.pl
Telefon:tel. 081 441 36 60
fax. 081 441 36 15
Ulica:ul. Firlejowska 32
Kod i miasto:20-306 Lublin
Województwo:Lubelskie