taropak
Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
WiSpak sp. z o.o. - Materiały i urządzenia do pakowania

WiSpak sp. z o.o. - Materiały i urządzenia do pakowania

Maszyny Pakujące Vincent Sp. z o.o.

Maszyny Pakujące Vincent Sp. z o.o.

Food Pack Sp. z o.o.

Food Pack Sp. z o.o.

WASTROL sp. z.o.o.

WASTROL sp. z.o.o.

Poleć nas innym
Dlaczego warto odwiedzić targi easyFairs Packaging Innovations?
(2011-03-21)
23 i 24 marca b.r. rozpocznie się trzecia edycja targów nowych rozwiązań w branży opakowań easyFairs® Packaging Innovations. W ciągu dwóch dni w warszawskiej Hali Expo XXI spotkają się przedstawiciele firm działających w obszarze produkcji opakowań, druku, projektowania, zarządzania marką oraz pakowania i konfekcjonowania. Do ich dyspozycji zostanie oddanych ponad 80 stoisk, na których będą prezentowane najnowsze osiągnięcia w branży opakowań.

Trzecia edycja przyniesie wiele nowości, nie tylko pod względem produktowym, ale i organizacyjnym. Do ubiegłorocznej strefy LABELLING dołączy nowa strefa – CO-PACKAGING. Będzie ona obejmowała swym zasięgiem przedsiębiorców prowadzących działalność w zakresie konfekcjonowania i przepakowywania wszelkiego rodzaju produktów. Ciekawym uzupełnieniem motywu przewodniego nadchodzących targów, jakim jest niewątpliwie co-packaging, będą prezentacje learnShops. Seminaria te są stałym punktem targów organizowanych według koncepcji easyFairs i mogą być dodatkową formą promocji produktu, połączoną z przekazaniem wartościowych informacji. Na targach nie zabraknie oczywiście nowości. Innowacyjne opakowania i technologie zostaną oznaczone specjalnym znakiem „INNOWACJA”. Z pewnością ułatwi to wszystkim zwiedzającym zapoznanie się z najnowszymi trendami w branży opakowań.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że będą Państwo mieli także okazję obejrzeć zwycięskie opakowanie w konkursie Art of Packaging w kategorii '' Opakowanie z Szuflady'', której laureat: firma WERNER KENKEL Sp. z o.o. została nagrodzona stoiskiem na tegorocznej edycji targów easyFairs Packaging Innovations, ufundowanym przez Organizatora. Na targach spotkają Państwo także przedstawicieli firmy Cezar S.A. A Chesapeake Company - laureata w kategorii ''PROFESSIONAL''.


Targi easyFairs Packaging Innovations już wkrótce!
Wszystkich z Państwa, którym nieobojętne są nowości w branży opakowań, serdecznie zapraszamy do odwiedzenia  Hali Expo XXI w Warszawie w dniach 23 marca (środa) w godzinach od 10:00 do 17:00i 24 marca (czwartek) w godzinach od 10:00 do 16:00.

Szczegółowy listę wystawców, oraz innowacji prezentowanych na targach, a także harmonogram warsztatów learnShops znajdą Państwo na naszej stronie internetowej

www.easyfairs.pl/piwarsaw

W czasie targów zapraszamy do odwiedzenia Biura Prasowego znajdującego się przy stoisku Organizatora.