taropak
Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
WiSpak sp. z o.o. - Materiały i urządzenia do pakowania

WiSpak sp. z o.o. - Materiały i urządzenia do pakowania

Maszyny Pakujące Vincent Sp. z o.o.

Maszyny Pakujące Vincent Sp. z o.o.

Food Pack Sp. z o.o.

Food Pack Sp. z o.o.

WASTROL sp. z.o.o.

WASTROL sp. z.o.o.

Poleć nas innym
Systemy wypełnień i amortyzacji w Antalis Poland
(2011-08-10)
Antalis Poland rozpoczął współpracę z Amerykańskim dostawcą systemów do wypełnień powietrznych FP International. Korporacyjna umowa między organizacjami sprawia, iż firma stała się ich głównym dystrybutorem.

W ofercie pojawiły się urządzenia zarówno do dzierżawy jak i na sprzedaż oraz folie, poduszki powietrzne i wypełniacze EPS, które uzupełniają bogata ofertę grupy produktowej ‘systemy wypełnień i amortyzacji’. Obok tektury falistej, pianki pakowej czy folii bąbelkowej znalazły się całe systemy służące do wypełniani pustych przestrzeni powietrzem.

Jednym z urządzeń jest maszyna Novus, która może wykonywać 4 różne rodzaje poduszek powietrznych o jakości HDPE lub LDPE, które umożliwiają szerokie zastosowanie m.in.: owijanie, ochrona narożników, wypełnianie pustych przestrzeni, blokowanie, usztywnianie, przekładanie. Maszyna NOVUS dostarcza potrzebny materiał opakowaniowy z szybkością 22 m na minutę.

Novus.jpg
                                                                                          (fot. Novus)

Maszyna CELL-O EZ jest idealna do wykorzystania przez hurtownie, centra dystrybucyjne i logistyczne. Służy do napełniania powietrzem poduszek, wyposażona jest w nadmuchiwarkę. Dzięki niewielkim rozmiarom może być ustawione w dowolnym miejscu, jest szybkie i bardzo proste w obsłudze.

EZ II met rol.jpg
                                                                                           (fot. CELL-O EZ)

Innym systemem jest MINI PAK’R, który umożliwia produkcję poduszek i mat powietrznych w dowolnym miejscu i czasie. Maszyna wytwarza 5 różnych typów wypełniacza, co umożliwia zastosowanie do różnorodnych opakowań: od amortyzacji i wypełniania pustych przestrzeni po owijanie, blokowanie i przekładanie produktów. Urządzenie pracuje z prędkością 7,5 metrów na minutę.

MINI PAKR.jpg
                                                                                   (fot. MINI PAK’R)

Firma wprowadziła również do swojej oferty kolejną generację wypełniaczy przyjaznych środowisku. Wypełniacze FLO-PAK GREEN wykonano z polistyrenu spienianego (EPS) w 100% podlegającemu recyklingowi. Zapewnia to zmniejszenie zapotrzebowania na zasoby naturalne, a tym samym mniejsze ich zużycie, gdyż odpady są ponownie przetwarzane na surowiec.
FloPakGreen.jpg
                                                                               (fot. FLO-PAK GREEN)

Powyższe systemy stały się dopełnieniem oferty Antalis Poland w jednej z grup produktowych działu Packaging. Firma oferuje także inne materiały opakowaniowe i wspomagające proces pakowania oraz systemy piankowe i papierowe.


Źródło
: Antalis Poland Sp. z o.o. 

       atlantislogo.jpg