taropak
Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
WiSpak sp. z o.o. - Materiały i urządzenia do pakowania

WiSpak sp. z o.o. - Materiały i urządzenia do pakowania

Maszyny Pakujące Vincent Sp. z o.o.

Maszyny Pakujące Vincent Sp. z o.o.

Food Pack Sp. z o.o.

Food Pack Sp. z o.o.

WASTROL sp. z.o.o.

WASTROL sp. z.o.o.

Poleć nas innym
Tylko dni dzielą nas od targów CEPLAST
(2011-10-27)
logo_ceplast.jpg


Współorganizowane przez Targi Kielce międzynarodowe targi przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy odbędą się na Węgrzech od 22 do 24 listopada


W debiutującej w Budapeszcie wystawie CEPLAST uczestniczyć będą przede wszystkim firmy z Europy Środkowo – Wschodniej w tym z Węgier, Czech, Słowacji, Polski, Austrii, Rumunii, Serbii, Słowenii i Chorwacji. Na liście wystawców już znalazło się blisko 100 przedsiębiorstw z 10 krajów, w tym liderzy rynku jak np. węgierski TVK, polska firma P&F Wartacz czy Hungarian Investment and Trade Agency www.hita.hu. Stoisko narodowe będą też mieć firmy z Austrii.

Zakres branżowy skupi się przede wszystkim na tym, co charakterystyczne dla tego regionu, a wystawa stanie się z pewnością jednym z najważniejszych wydarzeń biznesowych dla gałęzi przemysłu, jakim są tworzywa sztuczne i guma. W jednym miejscu spotkają się przede wszystkim producenci surowców i maszyn, przetwórcy oraz odbiorcy gotowych produktów. CEPLAST jest pierwszą węgierską edycją bijącej rekord na arenie międzynarodowej wystawy PLASTPOL, którą Targi Kielce w maju 2011 r. zorganizują już po raz piętnasty. Miejsce wystawy zostało wybrane nieprzypadkowo. Europa Środkowo – Wschodnia to region z długimi tradycjami przetwórczymi, gdzie działają setki firm związanych z tą branżą. Współorganizatorem targów CEPLAST jest także ECEBD (Eastern and Central European Business Development Ltd.).

Targom towarzyszyć będzie II Środkowoeuropejskie Forum Przetwórców Tworzyw Sztucznych, którego tematem głównym będzie zwiększenie zysku firm przetwórstwa tworzyw sztucznych na rynku Europy Centralnej.

Więcej szczegółów na www.targikielce.pl