taropak
Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
WiSpak sp. z o.o. - Materiały i urządzenia do pakowania

WiSpak sp. z o.o. - Materiały i urządzenia do pakowania

Maszyny Pakujące Vincent Sp. z o.o.

Maszyny Pakujące Vincent Sp. z o.o.

Food Pack Sp. z o.o.

Food Pack Sp. z o.o.

WASTROL sp. z.o.o.

WASTROL sp. z.o.o.

Poleć nas innym
Antalis Packaging poszerza ofertę urządzeń pakujących marki Masterline
(2012-04-10)
Antalis Packaging poszerza ofertę urządzeń pakujących marki Masterline


Masterline - RGB.jpg


Marka Masterline to znane już urządzenia pakujące takie jak owijarki, urządzenia spinające czy obkurczarki kloszowe, jak również standardowe  materiały opakowaniowe. Antalis poszerza rodzinną markę Masterline o  kolejne urządzenia i produkty przeznaczone do różnych zadań w zakresie technologii pakowania.

Jedną z nowości jest ręczne urządzenie spinające Masterline 480 P do spinania taśmami PET 16-19 mm. Jest to kompaktowe i wszechstronne urządzenie, przyspieszające proces pakowania, zapewniając jego pełną powtarzalność. Urządzenie jest wyposażone w znakomity silnik Dewalt. Jego konstrukcja gwarantuje bardzo wydajną pracę, a budowa umożliwia uzyskanie bardzo wysokich mocy.  Może zrealizować naciąg taśmy spinającej do 4.500 N (około 450 kg). Dzięki temu maszyna polecana jest szczególnie do zabezpieczania ładunków o wysokiej masie w branżach budowlanej, metalowej, meblarskiej oraz w przemyśle stoczniowym.
 
480 HP.jpg
 (fot. Antalis)

Kolejnym urządzeniem jest Masterline 710 PH, jest to owijarka wyposażona w sekcję wstępnego rozciągu folii stretch z odpowiednio ukształtowanym stołem obrotowym, umożliwiającym podstawienie palety przy pomocy paleciaka z pominięciem rampy najazdowej. Takie rozwiązanie umożliwia również zaoszczędzenie powierzchni magazynowej. Urządzenie pozwala na wykorzystanie profesjonalnych folii typu power, o maksymalnym naciągu 250%. To znakomity wybór dla wszystkich, którym zależy na redukcji i optymalizacji kosztów pakowania, przy zachowaniu pełnej kontroli i jednoczesnej poprawie jakości pakowania. Maszyna spełnia wymagania normy CE.

horse shoe.jpg
(fot. Antalis)

W stałej ofercie znajdują się także automaty spinające Masterline 410T i 410 A, owijarki Masterline 710S i 710P, obkurczarka kloszowa Masterline 650R i maszyna do mailingu Masterline 610P.

Dostępna jest także szeroka gama materiałów dostosowanych do każdej z maszyn, takich jak taśmy, folie stretch i folie termokurczliwe.

Jedną z nowości jest folia do mailingu Masterline 610P.  Jest to folia wykonana z LDPE, która została uszlachetniona przez obniżenie współczynnika tarcia, zapewniając bezproblemową pracę urządzenia.

Materiały opakowaniowe Masterline to również taśmy pakowe ręczne, taśmy pakowe maszynowe oraz taśmy spinające.
 

Źródło: Antalis Poland Sp. z o.o. 

       atlantislogo.jpg