taropak
Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
WiSpak sp. z o.o. - Materiały i urządzenia do pakowania

WiSpak sp. z o.o. - Materiały i urządzenia do pakowania

Maszyny Pakujące Vincent Sp. z o.o.

Maszyny Pakujące Vincent Sp. z o.o.

Food Pack Sp. z o.o.

Food Pack Sp. z o.o.

WASTROL sp. z.o.o.

WASTROL sp. z.o.o.

Poleć nas innym
Wielcy zwycięzcy PLASTPOL 2012
(2012-05-31)

Na uroczystej gali wręczono złote medale Targów Kielce oraz wyłoniono zwycięzcę konkursu OMNIPLAST

Wysoki poziom prezentowanych na targach produktów zaowocował dużą liczbą nagrodzonych. Zwycięzców wyłoniono w 6 kategoriach: maszyny i urządzenia do przetwórstwa tworzyw sztucznych, narzędzia i oprzyrządowanie do przetwórstwa tworzyw sztucznych, Techniki specjalne, pomiarowe, komputerowe oraz Osiągnięcia techniki polskiej, Tworzywa i środki pomocnicze do przetwórstwa tworzyw sztucznych, Technologie przetwórstwa tworzyw sztucznych. Doceniono również oryginalny sposób wystąpień targowych, czyli aranżację stoisk.

Lista nagrodzonych znajduje się tutaj:
http://www.targikielce.pl/index.html?k=plastpol&s=nagrodzeni

Na uroczystej Gali rozstrzygnięto także konkurs z wiedzy o przetwórstwie tworzyw sztucznych OMNIPLAST. Udział wzięli w nim polscy wystawcy targów PLASTPOL. Spośród wszystkich uczestników do finału zakwalifikowano 10 firm. Ich przedstawiciele przystąpili do pisemnego testu, który odbył się 29 maja w halach Targów Kielce.

Zdobywcą pierwszego miejsca oraz tytułu OMNIPLASTA 2012 został Tomasz Pyrek z DREWNEX Recycling Plastics i otrzymał bon rabatowy o wartości 6000 zł. Nagrodą jest zniżka na wynajęcie powierzchni targowej na wystawie PLASTPOL. Drugie miejsce oraz bon o wartości 4000 zł otrzymał Wacław Kacemba z Oerlikon Balzers Coating Poland Sp. z o.o. Trzecim finalistą był Rudolf Bagsik z firmy Bagsik Sp. z o.o. Został uhonorowany bonem rabatowym w wysokości 2000 zł.


Więcej informacji na www.plastpol.com
Więcej informacji na www.targikielce.pl
 
targikielce.jpg  logo_plastpol.jpg