taropak
Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
WiSpak sp. z o.o. - Materiały i urządzenia do pakowania

WiSpak sp. z o.o. - Materiały i urządzenia do pakowania

Maszyny Pakujące Vincent Sp. z o.o.

Maszyny Pakujące Vincent Sp. z o.o.

Food Pack Sp. z o.o.

Food Pack Sp. z o.o.

WASTROL sp. z.o.o.

WASTROL sp. z.o.o.

Poleć nas innym
Szybka i prosta produkcja poduszek powietrznych z maszyną pakującą POWER PAK’R
(2012-09-11)
Szybka i prosta produkcja poduszek powietrznych z maszyną pakującą POWER PAK’R

Maksymalna ochrona

W transporcie opakowania zawierające kruche, delikatne czy cenne przedmioty, opatrzone napisem “Ostrożnie” lub “Produkt delikatny” nie są niczym niezwykłym. Teraz jednak pojawiła się alternatywa dla opakowań papierowych i standardowych folii pęcherzykowych: uniwersalna maszyna pakująca POWER PAK’R firmy FP International, która umożliwia produkcję “szytych na miarę” poduszek powietrznych. 

Wiele przedmiotów, jak elektronika, porcelana czy kosmetyki, potrzebują odpowiedniej ochrony podczas transportu, by zagwarantować, że dotrą do celu w stanie nienaruszonym. Maszyna pakująca POWER PAK’R może produkować największy zakres indywidualnie dopasowanych poduszek powietrznych, które mogą mieć duży kształt objętościowy, by wypełnić wszystkie puste przestrzenie w kartonie, lub być bardzo szerokie, by dokładnie opakować Państwa produkty. Każdy wysyłany przedmiot może mieć swoje własne, indywidualnie dopasowane, poduszki powietrzne.  

Ponadto, FP International pomoże spełnić normy ekologiczne, ponieważ poduszki powietrzne POWER PAK’R są wykonane z materiałów pochodzących z recyclingu i spełniają standardy EN13427.

Prosta obsługa i szybki efekt
Trudno o prostsze rozwiązanie: funkcjonalność maszyny POWER PAK’R, którą można najprościej określić zwrotem “Plug & Play” (Naciśnij i Produkuj) sprawia, że produkcja poduszek powietrznych jest łatwa jak nigdy dotąd.
Natychmiast po uruchomieniu, maszyna pakująca może produkować poduszki powietrzne z prędkością 36 m/minutę. POWER PAK’R jest w stanie wyprodukować w ciągu minuty materiał do zapakowania nawet trzydziestu paczek, co czyni go najszybszą maszyną pakującą na rynku.   

Wydajność jest dodatkowo zwiększona dzięki produkcji poduszek powietrznych “na żądanie”, dzięki czemu jedna maszyna może obsługiwać kilka stanowisk do pakowania. Dzięki modułowej budowie, modernizacja POWER PAK’R może być przeprowadzana regularnie i nie odbywa się kosztem wydajności maszyny. POWER PAK’R została zaprojektowana z myślą również o współpracy z automatycznymi systemami dostaw.

Power PakR_300dpi.jpg

 
Profesjonalny “pakiet mocy”: maszyna POWER PAK’R firmy FP International szybko i wydajnie produkuje poduszki powietrzne o różnych kształtach i rozmiarach. Bez względu na to, czy produkuje się duże poduszki do wypełnienia pustej przestrzeni w kartonach, czy zachodzi potrzeba użycia  bardzo szerokich mat powietrznych by chronić produkty podczas transportu, to dzięki POWER PAK’R mają Państwo do wyboru niezliczone opcje. To najszybsza maszyna pakująca w swojej klasie, wytwarzająca poduszki powietrzne z prędkością do 36/m na minutę. 


Maszyna POWER PAK’R  pozwala na produkcję sześciu różnych typów poduszek powietrznych, które, w porównaniu z innymi materiałami pakującymi, zapewniają bezpieczną dostawę zawartości przesyłki.
Sześć rodzajów poduszek powietrznych to:
- EZ 200 x 130/200 x 200:  wyścielanie, wypełnianie pustej przestrzeni
- DC, “Double Cushion”: dla większych przestrzeni, zabezpieczanie i usztywnianie
- ST, “Supertube”: wyścielanie, wypełnianie pustej przestrzeni, pakowanie, ochrona krawędzi
- QL, Quilt-Air Large:  wyścielanie, wypełnianie pustej przestrzeni, pakowanie, owijanie
- QS, Quilt-Air Small: pakowanie, wyścielanie, owijanie
- PP, Pillow Pack Green: pakowanie, wyścielanie, blokowanie


Więcej informacji jest dostępnych na naszej stronie  www.fpintl.eu


Źródło: IRMEDIA