taropak
Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
WiSpak sp. z o.o. - Materiały i urządzenia do pakowania

WiSpak sp. z o.o. - Materiały i urządzenia do pakowania

Maszyny Pakujące Vincent Sp. z o.o.

Maszyny Pakujące Vincent Sp. z o.o.

Food Pack Sp. z o.o.

Food Pack Sp. z o.o.

WASTROL sp. z.o.o.

WASTROL sp. z.o.o.

Poleć nas innym
OMNIPLAST – niech wygrają najlepsi, Kolejna edycja popularnego konkursu rusza już w lutym
(2013-01-09)
W tym roku po raz pierwszy konkurs z wiedzy o przetwórstwie tworzyw sztucznych jest kierowany także do zagranicznych wystawców będących Wystawcami XVII Międzynarodowych Targów Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL 2013 oraz ich przedstawicieli.

plastpol_omniplast2013_grafika.jpg


Pierwszy etap zmagań rozpocznie się już 1 lutego.
Po dokonaniu rejestracji każdy z uczestników konkursu otrzyma drogą mailową zestaw 10 pytań związanych z technologiami przetwórstwa TS oraz właściwościami materiałów polimerowych, a także poświęconych ogólnej tematyce rynku tworzyw sztucznych w Polsce i w Europie. Czas udzielania odpowiedzi minie 31 marca. Na podstawie przesłanych odpowiedzi zostanie utworzona klasyfikacja punktowa Uczestników Etapu 1.

Etap 2 zostanie przeprowadzony również drogą elektroniczną i rozpocznie się 1 kwietnia. Po miesiącu jury wyłoni dziesiątkę finalistów.

Etap 3 zostanie przeprowadzony w formie pisemnej w trakcie pierwszego dnia XVII Międzynarodowych Targów Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL 2013,
tj. 7 maja, na terenie Targów Kielce.

Nagrodami o łącznej wartości 12 tys. zł są bony rabatowe na wynajęcie powierzchni wystawienniczej na przyszłorocznych targach PLASTPOL 2014. Odpowiednio na kwoty 6 tys., 4 tys., i 2 tys. złotych otrzymają je zdobywcy pierwszego, drugiego i trzeciego miejsca.

Szczegółowy regulamin Konkursu znajduje się na stronie targów PLASTPOL.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!