taropak
Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
WiSpak sp. z o.o. - Materiały i urządzenia do pakowania

WiSpak sp. z o.o. - Materiały i urządzenia do pakowania

Maszyny Pakujące Vincent Sp. z o.o.

Maszyny Pakujące Vincent Sp. z o.o.

Food Pack Sp. z o.o.

Food Pack Sp. z o.o.

WASTROL sp. z.o.o.

WASTROL sp. z.o.o.

Poleć nas innym
OMNIPLAST – niech wygrają najlepsi - Kolejna edycja konkursu związanego z przetwórstwem tworzyw sztucznych rusza w lutym 2011 r.
(2010-12-09)
OMNIPLAST – niech wygrają najlepsi

Kolejna edycja konkursu związanego z przetwórstwem tworzyw sztucznych rusza w lutym 2011 r.

Podobnie jak w 2010 roku konkurs jest kierowany do wszystkich zarejestrowanych w Polsce firm będących Wystawcami XV  Międzynarodowych Targów Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL 2011 oraz ich przedstawicieli.

Pierwszy etap zmagań rozpocznie się już 1 lutego. Po dokonaniu rejestracji każdy z uczestników konkursu otrzyma drogą mailową zestaw 10 pytań związanych z technologiami przetwórstwa TS oraz właściwościami materiałów polimerowych, a także poświęconych ogólnej tematyce rynku tworzyw sztucznych w Polsce i w Europie. Czas udzielania odpowiedzi minie 30 kwietnia.

W samo południe 5 maja odbędzie się drugi etap eliminacji. Najlepsi zawodnicy pierwszej rundy ponownie dostaną pytania drogą mailową, tym razem czas na odpowiedź będzie o wiele krótszy. 20 maja jury wyłoni dziesiątkę finalistów.

Etap 3 zostanie przeprowadzony w formie pisemnej w trakcie pierwszego dnia XV Międzynarodowych Targów Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL 2011 w Kielcach na terenie Targów Kielce.

plastpol07m.jpg


Nagrodami o łącznej wartości 12 tys. zł są bony rabatowe na wynajęcie powierzchni wystawienniczej na targach PLASTPOL 2011. Odpowiednio na kwoty 6 tys., 4 tys., i 2 tys. złotych otrzymają je zdobywcy pierwszego, drugiego i trzeciego miejsca.

Szczegółowy regulamin Konkursu znajduje się na stronie targów PLASTPOL.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

targikielce.jpg  logo_plastpol.jpg