taropak
Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
WiSpak sp. z o.o. - Materiały i urządzenia do pakowania

WiSpak sp. z o.o. - Materiały i urządzenia do pakowania

Maszyny Pakujące Vincent Sp. z o.o.

Maszyny Pakujące Vincent Sp. z o.o.

Food Pack Sp. z o.o.

Food Pack Sp. z o.o.

WASTROL sp. z.o.o.

WASTROL sp. z.o.o.

Poleć nas innym
Targi TAROPAK 2014 tuż tuż!
(2014-09-29)
Rozpoczyna się odliczanie do największych, najbardziej spektakularnych i niewątpliwie cieszących się ogromną popularnością Międzynarodowych Targów Techniki Pakowania i Logistyki TAROPAK, które rozpoczną się 29 września i potrwają do 2 października 2014 roku.
Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Logistyki stanowią najpotężniejszą tego typu imprezę w Europie Środkowo-Wschodniej, skupiając liderów branży, czołowych dostawców najnowocześniejszych rozwiązań i technologii.

Ekspozycje blisko 500 wystawców rozmieszczone zostaną w pawilonach 1, 2, 3, 3a i 4. Kontakty biznesowe, perspektywa intratnej współpracy, poszerzenie branżowych horyzontów – to nie wszystkie walory TAROPAKU. Na długiej liście powodów, dla których warto wziąć udział w targach, znają się również wydarzenia towarzyszące, takie jak konferencje, warsztaty czy panele dyskusyjne.

Dla branży opakowaniowej przygotowane zostaną: wystawa Art Of Packaging oraz II Kongres Przemysłu Opakowań, a także konferencje Innowacyjne Opakowanie oraz Bezpieczne Opakowanie.