taropak
Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
WiSpak sp. z o.o. - Materiały i urządzenia do pakowania

WiSpak sp. z o.o. - Materiały i urządzenia do pakowania

Maszyny Pakujące Vincent Sp. z o.o.

Maszyny Pakujące Vincent Sp. z o.o.

Food Pack Sp. z o.o.

Food Pack Sp. z o.o.

WASTROL sp. z.o.o.

WASTROL sp. z.o.o.

Poleć nas innym
Pakfood - Targi Opakowań dla Przemysłu Spożywczego, Poznań 12-15.09.2011
(2011-09-15)
Pakfood - Targi Opakowań dla Przemysłu Spożywczego, Poznań 12-15.09.2011

Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.
ul. Głogowska 14
60-734 Poznań

pakfood.jpg

Targi Opakowań dla Przemysłu Spożywczego PAKFOOD organizowane są w cyklu dwuletnim, na przemiennie  z targami TAROPAK. Pakfood skierowany jest do przedstawicieli przedsiębiorstw, zakładów produkcyjnych, firm handlowych sektora spożywczego oraz branży poligraficznej. PAKFOOD to nie tylko bogata oferta wystawców. To także ciekawy program wydarzeń towarzyszących ekspozycji przygotowany we współpracy z partnerami: Polską Izbą Opakowań i Centralnym Ośrodkiem Badawczo-Rozwojowy Opakowań, pod patronatem wystawców czy przez branżowe wydawnictwa. Ważnym magnesem przyciągającym dużą liczbę zwiedzających są również prezentowane na targach nowości rynkowe.

Pakfood to ważne spotkanie branży opakowań dla przemysłu spożywczego Europy Środkowo – Wschodniej. To tu będzie można zapoznać się z propozycjami polskich i zagranicznych firm oferujących najnowsze technologie w zakresie pakowania.

Pakfood to wydarzenie realizowane zarówno z myślą o przedstawicielach zakładów produkcyjnych i firm handlowych obsługujących sektor spożywczy, jak i o branży poligraficznej. Targi gromadzą wystawców reprezentujących przedsiębiorstwa specjalizujące się w produkcji opakowań oraz pomocniczych środków opakowaniowych, materiałów do pakowania i wyrobu opakowań, a także firmy zajmujące się projektowaniem opakowań. Drugą grupę stanowią oferenci maszyn i urządzeń pakujących, maszyn do wyrobu opakowań, maszyn znakujących i etykietujących. W targach biorą udział również firmy zajmujące się projektowaniem maszyn pakujących oraz doradztwem technicznym.

Dodatkowym atutem targów Pakfood jest efekt synergii z równolegle odbywającymi się Międzynarodowymi Targami Wyrobów Spożywczych Polagra Food,  Międzynarodowymi Targami Gastronomii Gastro-Trendy oraz Międzynarodowymi Targami Technologii Spożywczych Polagra Tech, które są największymi i najważniejszymi tego typu imprezami wystawienniczymi w tej części Europy. Zintegrowanie Pakfood’u z targami spożywczymi przekłada się na liczne grono profesjonalnych zwiedzających.

Więcej: www.pakfood.pl